Zobacz nasze ostatnie realizacje

Część naszej oferty realizujemy wspólnie ze sprawdzonymi partnerami branżowymi.

 

realizacje NH Projekt 1
realizacje NH Projekt 2
realizacje NH Projekt 3
realizacje NH Projekt 4

 

Zobacz więcej naszych realizacji

Więcej
Realizacji rocznie
Lat
doświadczenia
Urządzeń
oświetleniowych
Godziny na dobę
do dyspozycji
dni roboczych
rocznie

EVENT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE?

TYLKO z nami

Więcej

Nasza oferta organizacji imprez

Organizacja imprez wiąże się z zaprojektowaniem i rozmieszczeniem oświetlenia. Wykonywane przez nas projekty oświetlenia obejmują wizję lokalną, kosztorys ofertowy, dokumentacją techniczną. Służmy Państwu radą na każdym etapie organizacji oraz obsługi imprezy.

Dlaczego my?

Obsługa imprezy przez NH Projekt to gwarancja satysfakcji, ponieważ angażujemy się w każde zlecenia, traktując je indywidualnie.

Organizacja imprezy z naszą pomocą przebiega w pełni profesjonalnie. To możliwe dzięki:

Doświadczenie

NH Projekt jest spółką kapitałową założoną w sierpniu 2013 r. Jej założyciele to osoby od wielu lat działające w obszarach technologii scenicznych, produkcji imprez oraz IT. Ideą przyświecającą powołaniu firmy było połączenie sił kilku drobniejszych podmiotów w myśl zasady „silniejszy może więcej”. Core business spółki to oświetlenie sceniczne;

doradztwu i wsparciu

Chcemy podzielić się z naszymi Klientami naszym doświadczeniem. Jeżeli planują Państwo event, oferujemy wsparcie i doradztwo na wczesnym etapie projektu. Pomożemy w: wyborze lokalizacji, doborze technologii, negocjacjach z artystami, określeniu budżetu technicznego imprezy Jeżeli planują Państwo inwestycję – pomożemy.

nowoczesnemu sprzętowi

udostępniamy go także w ramach usługi wynajmu oświetlenia. Zapewniamy pełną obsługę techniczną Państwa imprezy w zakresie: techniki scenicznej – sceny, dachy, widownie, konstrukcje kratownicowe, podwieszenia, oświetlenia, nagłośnienia, multimediów – rzutniki, ekrany diodowe, videomapping, fontanna multimedialna, efektów specjalnych – lasery, pirotechnika.

Zapraszamy do współpracy!

kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z Zarządem Spółki. Zachęcamy Państwa również do wizyty na naszym profilu FB oraz stronie www w celu zapoznania się z naszymi realizacjami. Jeżeli mają Państwo sprecyzowane zapytanie ofertowe prosimy o kontakt telefoniczny, mail lub fax.

71 758 00 78

fax 71 758 00 78

Tomasz Nowicki

501 101 867

Jerzy Frączek

695 561 970

telefon