Strona główna / Kontakt

Obsługa techniczna eventów we Wrocławiu

Obsługa techniczna eventów we Wrocławiu to usługa dla wszystkich, którzy szukają profesjonalnego podmiotu świadczącego wyspecjalizowane usługi technologiczne z zakresu produkcji imprez. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą eventów, montujemy oświetlenie, a także wypożyczamy sprzęt. Oprócz tego służymy wsparciem technicznym oraz merytorycznym.

Zapraszamy do kontaktu z NH Projekt i zamówienia obsługi technicznej eventu we Wrocławiu lub okolicy. Rezerwacja usługi możliwa jest telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

NH Projekt Sp. z o.o.
ul. Międzyleska 4 (Hala D)
50-514 Wrocław

NIP: 894-304-80-07

 

info@nhprojekt.pl

kom. (Tomasz) 501101867
kom. (Jerzy)     695561970

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.nhprojekt.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NHPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Międzyleska 4/E 50-514 Wrocław, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem tnowicki@nhprojekt.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny