Praca

W związku z rozwojem działalności poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Technik oświetlenia

Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna podczas realizacji, w tym: załadunek i wyładunek sprzętu, montaż i demontaż urządzeń oświetleniowych, okablowania, konstrukcji
  • konserwacja sprzętu w magazynie, w tym: czyszczenie, drobne naprawy

Wymagania:

  • rzetelność i punktualność
  • podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych
  • mile widziane uprawnienia SEP E1 do 1kV

Warunki:

  • w okresie próbnym (1-2 miesiące) umowa-zlecenie, docelowo umowa o pracę lub umowa B2B
  • rozliczenie pracy w cyklu miesięcznym w oparciu o stawkę dzienną (dniówkę) magazynową i imprezową

Realizator oświetlenia

  • obsługa techniczna podczas realizacji, w tym: programowanie konsolety, realizacja oświetlenia, załadunek i wyładunek sprzętu, montaż i demontaż urządzeń oświetleniowych;

Wymagania:

  • znajomość konsolet MA Lighting serii 1 i 2 – w szczególności GrandMA Micro i GrandMA2 Light
  • doświadczenie w realizacji oświetlenia podczas koncertów i eventów
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Warunki:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres info@nhprojekt.pl lub telefoniczny.