Strona główna / O firmie

Dlaczego NH Projekt?

NH Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka kapitałowa powstała w sierpniu roku 2013 z inicjatywy czterech osób czynnie działających w branży. Była odpowiedzią na lukę w lokalnym rynku technologii eventowej, którą z powodzeniem zapełniła. Core business spółki i zarazem główny cel inwestycyjny to oświetlenie estradowe i eventowe. W ciągu niemal pięciu lat działalności spółka zwiększyła czterokrotnie wartość parku maszynowego oraz dwukrotnie wartość udziałów. Każdy rok obrotowy został zamknięty z dodatnim bilansem. W roku 2017 została zmieniona struktura własnościowa spółki i obecnie ma ona trzech udziałowców, z których dwóch posiada łącznie ponad 75% udziałów zasiada w zarządzie.

Spółka posiada dwuosobowy zarząd:

Tomasz Nowicki – Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
Rocznik 1976. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunkach Inżynieria Dźwięku oraz Akustyka. Ukończył również Państwową Szkołę Muzyczną oraz studia podyplomowe z zarządzania kadrami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany Project Manager w metodologii PRINCE2. Pracę zawodową rozpoczynał jako realizator dźwięku w studio nagrań, przechodząc następnie do realizacji live i technicznej produkcji wydarzeń. Z czasem rozszerzył zainteresowanie zawodowe na obszar IT i multimediów. W czasie sześciu lat pracy dla WP Hala Ludowa Sp. z o.o. odpowiadał za technologię multimedialną spółki. Czynnie uczestniczył w powstaniu Wrocławskiego Centrum Kongresowego i renowacji technologicznej Hali Stulecia z Centrum Poznawczym i instalacją videomappingu. W latach 2010-16 inżynier dźwięku Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Konsultant Event IT. Koordynator IT igrzysk The World Games 2017 we Wrocławiu. W spółce odpowiada głównie za kwestie formalno-prawne, finanse i sprawozdawczość zarządczą. Prywatnie ojciec dwóch córeczek.

Jerzy Frączek – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny
Rocznik 1990. Całe życie zawodowe związany z branżą oświetleniową – najpierw jako technik, później jako realizator oświetlenia. Z czasem nabrał praktyki pozwalającej prowadzić złożone projekty technologii scenicznej. Projektant WYSIWYG. W spółce odpowiedzialny głównie za działalność operacyjną i zarządzanie zespołem. Pasjonat motoryzacji.

oświetlenie